Teosyal Dinamik Dolgu Nedir?

Teosyal Dinamik Dolgu Nedir?

Kadınlar için zamanın en belirgin işaretleri yüzlerinde meydana gelen kırışıklıklarıdır. Bu kırışıklıklar kimi kadın için yaşanmışlık belirtisi olarak değerliyse de birçok kadın bu izlerin yarattığı etkiden dolayı mutsuzluk duyarlar. Belirli bir yaşa gelmiş tüm kadınlar kendilerinde zaman zaman yenilenme ve değişim ihtiyaçları duyarak bazı operasyonlara başvurabilirler. Bu operasyonlar arasında en çok tercih edilenleri ise dolgu işlemleridir. Son dönemlerde kadınların sıkça tercih ettiği teoasyal dolgu, özellikle dinamik kırışıklık adı verilen, mimik hareketlerine bağlı olarak oluşan kırışıklıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Yüzünüzde oluşan ifadesel kırışıklıkların önüne geçmesi için iğneyle enjekte edilen teosyal isimli ürün, cilt yüzeyi üzerinde bulunan kırıklıklara ulaşarak çok daha uzun süre kırışıklık direnci kazanılmasına yardımcı olur.

Teosyal dinaik dolgu sayesinde sadece yüzünüzdeki derin ve sabit kırışıklıklardan değil, gülme, endişe ve sinirlilik halinde oluşan mimik kırışıklıklarından da kurtulmanız mümkün hale gelecektir.

Teosyal Dolgunun İçeriği Nedir?

Piyasa mevcut olan birçok dolgu, cildin hareketlenmeden önceki düz halinde meydana çıkan statik kırışıklıkların giderilmesi amaçlı kullanılmaktadır. Bunun en büyük farkı, cildiniz mimik hareketleri yapmaya başladığında anlaşılacaktır. Cilt mimik yapmaya başladığında ortaya çıkan kırışıklıklar için piyasadaki dolgular yetersiz kalmaktadır. Oysa teosyal dinamik dolgu ile cildin hareket kazandığı anlarda ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesi sağlanmaktadır. Böylece hem çok canlı hem de çok daha yumuşak yapıda bir cilde sahip olunabilmektedir.

Yıllar boyunca aynı şekilde gerçekleştirilen mimiklerin zaman içerisinde derin bir kırışıklık haline geldiği bilinmektedir. Cilde yerleşmiş olan bu kırışıklıklara müdahale edebilen teosyal dinamik dolgu, yanak bölgesi, dudaklar, ağız çevresi, kaz ayağı ve nazobiyal kıvrım hatlarında oluşan kırışıklıklar için kullanılabilmektedir.

Teosyal dinamik dolgunun içeriğinde çapraz bağlı yapıda, patentli olarak uygulanabilen “hyalüronik asit” içeriği bulunmaktadır. Bu içeriğin diğer bir adı ise “ resilient” tir. Bu madde hastanın çok daha sorunsuz bir şekilde işlemi tamamlamasına yardımcı olur.

Teosyal Dinamik Dolgunun Özelliği Nedir?

Maddenin içeriğinde bulunan doğal asitler, vücuda farklı bir yapı enjekte edilmemesini sağlar. Bu da bireylerin ilaç enjekte edildikten sonra yaşayabilecekleri sağlık problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Yaşlanma ve mimik hareketlerinden ötürü meydana gelen derin kırışıklıkların yarattıkları çizgi şeklindeki boşluklara enjekte edilen teosyal maddesi ile eski kırışıksız haline dönmeniz mümkün olacaktır.

Teosyal Dinamik Dolgunun Farkı

Diğer uygulamalar ile karşılaştırıldığında çok daha etkili ve yan etkisiz bir uygulama olduğunu söylememiz mümkün. Enjekte edilen maddenin zaten vücutta doğal olarak bulunması bu seçeneğin tercih edilme sebeplerinden ilkidir. Hem kaliteli hem de oldukça etkili olan bu yöntem ile yüzünüzün zamana karşı meydan okumasını sağlayabilirsiniz. Uygulamadan sonra cildinizde gelen gözle görülür ışıltı ve canlanma sizi oldukça mutlu edecektir. En fazla yarım saatte gerçekleşen bu işlem ile 1 ya da 1,5 yıl gibi bir süre başka bir işleme ihtiyaç duymadan, sağlıklı görünüme sahip bir cilt ile hayatınıza devam edebilirsiniz. Bu dolguyu yaptırmanın herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. 18 yaşını geçen herkes bu dolguyu isteğe bağlı olarak yaptırabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.