Tropikal Makyaj Esintisi

1
177
Okuma

Yaz aylarında güneşli ve canlı atmosferik makyaj koleksiyonlarında da bulunur. Birçok markanın koleksiyonunda kendimizi taşıyan tropikal renkleri görmeye devam ediyoruz. Favorilerimiz olan 4 mevsime göz atın.

M.A.C – Meyveli Juicy
M.A.C Meyveli renklerden oluşan bir koleksiyon olan Fruity Juicy, yaz enerjisini vurgular. Çizgide renkli rujlar, glosses, farlar ve kızarıklıklar var. Bu ürünlerin yanı sıra, makyaj tabanı, kızaran fırçalar ve tropikal meyve desenlerinden oluşan bir makyaj çantası da bulunmaktadır. Biz onu sevdik!

Flormar – Tropikal Splash
Flormar’ın yeni Tropikal Splash koleksiyonu yaz sansürünü yansıtıyor. Cephede bronz ve canlı renkler var, önlerinde süpürgeler, parlatıcılar ve kızarıklıklar var. Ancak, favorit muhteşem bir koku ile Holiday Body Mist oldu. Gün boyunca tazelik hissi veren bu vücut çılgınlığı, tropikal meyvelerin kokusunu taşıyor.

Dolce & Gabbana – Tropik Bahar
Dolce & Gabbana’nın Bahar koleksiyonu için canlı mercan ve pembe renklerden oluşur Tropikal, doğal makyaj görünümünü sevenler için yaratılmıştır. Ciltteki ve dudakta doğal bir pembe renk oluşturan lekelerin ve rujların bronz eğilimine bayılmıştım.

KIKO MILANO – Tropik Isı
Çiçek ve meyve desenleriyle dekore edilmiş KIKO MILANO Tropic Isı Koleksiyonu, canlı renklerle canlı bir seridir. Meyve bazı ürünlerin kokusunu alıp koleksiyonu daha eğlenceli hale getirir. Yorgunluk belirtilerinin yanı sıra renkli makyaj koleksiyonunu ortadan kaldırmaya yardımcı olan en sevdiğimiz serinletici göz maskesi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here